Battlefield I- Czyli pierwsza wojna światowa!

May 07, 2016


Nowy tytuł od DICE czyli Battlefield I rozegra się w czasach I Wojny Światowej na polach bitew m.in. Francji i Włoch. Na pokazie organizowanym przez Electronic Arts mogliśmy zobaczyć zwiastun nowego Battlefield'a.
CO WIEMY, CO WIDAĆ

 

 

WALKA WRĘCZ

Na prezentowanym zwiastunie możemy zauważyć żołnierza używającego saperki. Wydawcy przekonują, że nie ograniczyli nam sposobu zabicia przeciwnika tylko jednym ,,narzędziem''. Podczas pokazów organizowanych przez Electronic Arts developerzy informowali o rozbudowanym systemie walki wręcz, co więcej ciekawą opcją jest też walka na bagnety!

 

UZBROJENIE

Najbardziej charakterystyczną cechą wszystkich gier serii battlefield jest udział pojazdów w walce. W nowej odsłonie jednej z najpopularniejszych strzelanek nie mogło ich zabraknąć i tak otrzymujemy czołgi i samoloty, ale to nie koniec do walki wkracza również opancerzony pociąg! Oprócz tradycyjnego wyposażenia dostępne będą również gazy bojowe.
 
 

OTOCZNIE

Developerzy przekonują, że nowy battlefield to jeszcze więcej destrukcji otoczenia. Na mapach będzie można wysadzić w powietrze każdy budynek, co więcej ziemia również będzie podatna na wybuchy!

 
NA KONIEC TROCHĘ SCREENÓW:
 
 
 
 
 
 

 

 

 


TAGI: Światowa
KOMENTARZE